Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

HP 45 Large Black Original Ink Cartridge - 3 парчиња

Статус
Затворена за нови мислења.

maci

On your way to fame
2 април 2008
3.228
815
maci додаде нов оглас:

HP 45 Large Black Original Ink Cartridge - 3 парчиња - 2.800 ден.

Ink volume 42 ml за одприлика 930 страни,

Black ink cartridge for DJ 700 series, 800 series, 930, 970, 1120, 1220, 1280линкови:Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.176
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно