1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка HP 250 G6 i3-7020 Неупотребен

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од mnikolce, 16 Јули 2019.

Тагови:
 1. mnikolce

  mnikolce
  Gaining Experience

  505
  451
  27 oктомври 2016
  HP 250 G6 i3-7020
  Лаптопот е купен Март 2019, од специ погледнете вклучен е 32 пати.
  Комплет со торбица HP, документи, гаранција.
  Се измешаа работиве:
  Ве МОЛАМ За ПРОЦЕНКА па да оди на ПРОДАЖБА...
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my MI 4W using Tapatalk
   
  Последна промена: 16 Јули 2019
 2. mnikolce

  mnikolce
  Gaining Experience

  505
  451
  27 oктомври 2016
 3. causevd

  causevd
  Gaining Experience

  384
  300
  4 oктомври 2011
  Машко
  Наведи цена
   
  На mnikolce му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,180
  3,520
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  Подари ми го мене, ќе се најде :)

  Ако го продаваш, 250 евра моја проценка.
   
  На mnikolce му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  Alucard

  Alucard
  Шериф

  1,811
  1,605
  22 oктомври 2012
  Машко
  Мене ме интересира како тоа е „неупотребен“, а е вклучен 32 пати...? o_O
   
  На toshex, Makedonce01, causevd и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. mnikolce

  mnikolce
  Gaining Experience

  505
  451
  27 oктомври 2016
  Цена: 14.000 денари
   
 7. mnikolce

  mnikolce
  Gaining Experience

  505
  451
  27 oктомври 2016
  Лаптопот се трга од продажба, ви се извинувам, поздрав.

  Sent from my MI 4W using Tapatalk
   
 8. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,972
  4,205
  28 oктомври 2008
  Да си жив и здрав.
  Другпат пиши "продаден надвор од форум". Тоа ти е универзален код на форумов за вакви ситуации.

  (Испратено од Mi A1 Radioactive)
   
  На mnikolce му/ѝ се допаѓа ова.
 9. mnikolce

  mnikolce
  Gaining Experience

  505
  451
  27 oктомври 2016
  Да ама не е продаден, едноставно нема да го продавам како да пишам поинаку :) фала ви пак на разбирањето

  Sent from my MI 4W using Tapatalk
   
  olikomerc, Banjifiko и на Astro им се допаѓа ова.
 10. mnikolce

  mnikolce
  Gaining Experience

  505
  451
  27 oктомври 2016
  Обнова на огласот. ЦЕНА 13.000 денари.
   
 11. mnikolce

  mnikolce
  Gaining Experience

  505
  451
  27 oктомври 2016
  А јас ви го спомнав глушецот? :) Гратис со лаптопот, смарт цена 12500...[​IMG][​IMG]

  Sent from my MI 4W using Tapatalk
   
 12. mnikolce

  mnikolce
  Gaining Experience

  505
  451
  27 oктомври 2016
  Продаден за 200 евра, со здравје да си ги трошам. Фала.

  Sent from my MI 4W using Tapatalk
   
  causevd, Rukfash, Mario.Bog и на уште 1 им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...