1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка HP 250 G6 (1WY58EA) i5 7200U 8GB 256GB SSD

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од mnikolce, 21 Мај 2020.

 1. mnikolce

  mnikolce
  On your way to fame

  606
  534
  27 oктомври 2016
  Ве молам за проценка:
  HP 250 G6 (1WY58EA)
  15.6" Full HD
  Intel Core i5 7200U 8GB 256GB SSD
  Intel HD 620 DVD RW Gray 3-cell
  Купен 23.02.2019
  Пишува дека рам меморијата е на една плочка, втората слободна
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my MI 6 using Tapatalk
   
  На CyberTm и Mario.Bog им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  1,735
 2. Goran27
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  376
 3. Fredy

  Проценка Samsung 850 pro 256gb

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  619
 4. Martinovski
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,674
 5. JasSum

  Продадено SSD Crucial M4 256GB

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,308
Вчитување...

Сподели

Вчитување...