1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка HP 250 G5 Notebook PC

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од KalEl, 4 Јуни 2019.

Тагови:
 1. KalEl

  KalEl
  Gaining Experience

  467
  72
  20 Август 2011
  Машко
  Оверклокер
 2. mnikolce

  mnikolce
  Gaining Experience

  502
  447
  27 oктомври 2016
  14 илјади денари.

  Sent from my MI 4W using Tapatalk
   
 3. KalEl

  KalEl
  Gaining Experience

  467
  72
  20 Август 2011
  Машко
  Оверклокер
 4. KalEl

  KalEl
  Gaining Experience

  467
  72
  20 Август 2011
  Машко
  Оверклокер
Слични теми
 1. Taurus
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,541
 2. Dj Dare
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,021
 3. spektrumZX
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,486
 4. the_maker
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  906
 5. l1d0v1c
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  436
Вчитување...

Сподели

Вчитување...