1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено HP 250 G4 i3 4005U/8gb ddr3l/500gb hdd

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mario.Bog, 15 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  984
  615
  15 Декември 2013
  Машко
  Prodavam HP G250 G4 so sledni specifikacii:

  CPU: i3 4005U
  RAM: 2x4gb ddr3l 1600MHz Samsung
  GPU: IntelHD 4400
  HDD:500gb koj ima nekoj bad sektor ama nema problem, go davam gratis.
  Display: 15.6" 1366x768
  OS: Win 10 so posleden update i sredeni drajveri.
  Baterija drzi okolu 2-3 casa

  Laptopot ima kozmeticki zamerki, ama funkcionira bezprekorno.

  Cena 6000 denari

  IMG_20200514_221153.jpg IMG_20200514_221149.jpg IMG_20200514_221201.jpg IMG_20200514_214003.jpg
  --- Споени мислења, 15 Мај 2020 ---
  Rezerviran
   
  На farkizz и Tenny им се допаѓа ова.
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  984
  615
  15 Декември 2013
  Машко
  клуч продаден
   
Слични теми
 1. draganamon
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  566
 2. viksa86
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  188
 3. Uber-

  Продадено HDD 500 GB

  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,122
 4. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  934
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...