1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проблем hp 2000 startup

Дискусија во форумот 'Преносни компјутери и таблети' започната од ivana2011, 18 Мај 2014.

 1. ivana2011

  ivana2011
  Intern

  41
  2
  18 Декември 2011
  Машко
  zdravo imam hp2ooo lap top.koga go startuvam mi izleguva poraka i moram Enter za da prodolzi.go formatirav no problemot ne se reshi.eve foto od problemot.vtorata slika se pojavuva koga ke se pojavi destop.??? lap.jpg lapp.jpg
   
 2. omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,300
  2,702
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Хард дискот е пред откажување. SMART е електроника присутна на секој хард диск која ја следи состојбата и грешките на хард дискот - твојов вели е готов. Ако ти е под гаранција однеси им го, ако не е купи си нов хард диск (2.5 инчи) и преинсталирај, а во меѓувреме извади ги сите битни податоци на надворешен диск.
   
Слични теми
 1. drown
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,526
 2. B@N@N@M@N
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,469
 3. m3nka
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,430
 4. makedonce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  620
Вчитување...

Сподели

Вчитување...