• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

HP 19.5V 7.7A оригинален полнач

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Mario.Bog

On your way to fame
15 декември 2013
986
553
Скопје
Барам да купам HP 19.5V 7.7A оригинален полнач ако има некој или ско знае каде може да се најде.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,571
Мислења
820,918
Членови
28,236
Најнов член
Bubce30
На врв Дно