1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено HP 15-bs115nv

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BorisSapphire, 25 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  896
  610
  11 ноември 2015
  Машко
  Windows 10 Home Лиценца
  Display: 15inc
  CPU: Intel i7-8550U
  RAM: DDR4 8GB 2400Mhz
  Storage: SanDisk M.2 128GB + Kingston SSD 240GB-(Ставен на местото на 1TB HDD)
  GPU: AMD M530 4GB

  Чисто ме интересира проценка, доколку ми одговара цената ќе оди на продажба и ќе ставам слики.
  Лаптопот е чисто нов нема ниту една грепка по него. Батеријата незнам колку трае, ама трае многу. Се на се дали 10пати е уклучен. Гаранција има уште мислам, треба да проверам. Лаптопот е купен од Грција.
   
  Последна промена: 25 Јануари 2020
 2. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  422
  234
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
 3. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  896
  610
  11 ноември 2015
  Машко
 4. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  896
  610
  11 ноември 2015
  Машко
 5. damil

  damil
  On your way to fame

  693
  683
  2 Јануари 2015
  Машко
  Значи 720 евра со поврат на ДДВ.
   
 6. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  896
  610
  11 ноември 2015
  Машко
 7. damil

  damil
  On your way to fame

  693
  683
  2 Јануари 2015
  Машко
 8. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  896
  610
  11 ноември 2015
  Машко
  На darencee му/ѝ се допаѓа ова.
 9. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  896
  610
  11 ноември 2015
  Машко
  Понудата важи до вторник 28.01.2020, ако не се продаде се трга од продажба.

  Испратено од SM-N975F преку IT.mk форум апликација
   
 10. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  896
  610
  11 ноември 2015
  Машко
 11. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  896
  610
  11 ноември 2015
  Машко
 12. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  896
  610
  11 ноември 2015
  Машко
  Последна цена до утре 580е, ако не се продаде се трга од продажба.

  Испратено од SM-N975F преку IT.mk форум апликација
   
 13. BorisSapphire

  BorisSapphire
  On your way to fame

  896
  610
  11 ноември 2015
  Машко
  Гледам нема заинтересираност, се трга од продажба, може клуч.

  Испратено од SM-N975F преку IT.mk форум апликација
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...