• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

How to hack into someones computer

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,242
16,523
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Нај добро беше тоа типчето што ќе демонстрира инсталација на Windows Vista. Го нема клипот онлајн од поодамна, но многу луѓе го имаа видено.
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,274
333
Јас имам вака кршено хардови полно пати, со секира, и ги правев старо железо. Интересно клипче, но ептен се нубови овие.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
Naj interesno e koga vika: it's so hard to hack this hdd...it must have a strong firewall :LOL: It must be AVG :))
A koga go vrti od drugata strana, vika sega ke se obideme da vlezeme preku back door i ke mu stavime virus :LOL:
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
за вистата е добро
човекот докажува нешто
а дечиштата не знам што докажуваат
дека знаат да цепат дрва или што
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
хехехехе.. Начинов на инсталирање дефинитивно е закон ! :))

Можеби имаат стара машина, и онака се зезаат ?
Па сосема нормално.. Веројатно не ќе кантаат некоја од 600-700 евра.. Не се до толу и тие де... :))
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,242
16,523
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,274
333
Глупакот не знае секира да држи може да се самоубие
:LOL::LOL::LOL::LOL:
Во право си. Јас да имав таква машина ќе и ставев гигабајт рам и виста.

Нешо ми доаѓа на памет да инсталирам виста на тој начин, цд ромот ми рикна или што знам што му ми прегоре процесорот од него низ прозор го гитнав сосе IDE кабелот.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,717
Мислења
856,007
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно