• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

HotSpot

  • Ја почнал/а темата
  • #1

leopard

Intern
13 март 2008
60
5
Ми треба добра програма за HotSpot.
Ја користам Antamedia 1.4.7 Ама ја барам Antamedia 1.6.7 бидејќи има подобри опции... Го пробав и MikrotikOS ама не ми се бендисува.
Може некој да ми помогне?
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43,581
Мислења
823,908
Членови
28,079
Најнов член
ivannalex
На врв Дно