1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Hotmail zaboraven pasvord

Дискусија во форумот 'Компјутерска безбедност' започната од anonimen12, 28 Март 2013.

 1. anonimen12

  anonimen12
  Intern

  361
  41
  7 Јуни 2012
  Машко
  здраво.. има долго време кај што не сум влезен на хотмаил. имам заборавено пасворд и безбедно прашње.. дали некако можам да влезам во мојот акаунт.. ?? благодарам од напред !!
   
 2. MarkoHF

  MarkoHF
  Practice makes perfect

  846
  1,108
  30 Септември 2008
  Машко
  Internet Marketing
  Дам ако им дадеш некаков доказ на hotmail дека тој акаунт е твој ке ти дадат назад пристап.
  Ке те прашат прашања пример "Кои ти се последни пораки", "На кого последен пат си пратил пораки", Име, Презиме, Година на раѓање, Држава итн.
  Ако коа си се регистрирал си ставал инфомации "asdfghjkl" итн, збогувај се со акаунтот.
   
 3. The_Man

  The_Man
  Unstoppable

  2,341
  2,005
  18 ноември 2009
  alternative mail нели си имал стаено , таму ќе ти пратат ресет за лозинка шо идеш преку тоа прашањето .
   
Слични теми
 1. filipvselena
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,441
 2. Darij ll
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,560
 3. iivviiccaa
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,747
 4. NERD.
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,064
 5. npoptomov
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,203
Вчитување...

Сподели

Вчитување...