1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Honor телефони искуства

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од oliver7777, 18 Јануари 2020.

 1. oliver7777

  oliver7777
  Intern

  1
  1
  19 Декември 2018
  Здраво, дали некој имал искуство со Хонор 10, дали се добри?

  Sent from my COL-L29 using Tapatalk
   
  На 1s3ct0wN му/ѝ се допаѓа ова.
 2. psyside

  psyside
  Rising Star

  25,969
  26,663
  4 Септември 2008
  Па како аналогија, ќе ти дадам пример - дали рибата е здрава? здрава е, ама во споредба со што? ако ја споредиш со леќа, не е ни блиску, ако ја споредиш со сланина, секако.

  Така и телефониве, споредено со што дали се добри? за која цена? кои се приоритети? ново - старо? мобилара - договор? што е користено претходно? колку долго ќе се користи телефонот?
   
  На Bane и draganamon им се допаѓа ова.
 3. mdeni

  mdeni
  Unstoppable

  3,434
  3,156
  24 Септември 2012
  Добар е. Но, Xiaomi Note 10 е подобар и од тие два јас би го зел Xiaomi.

  Мислам дека добро го срочив одговоров...
   
 4. psyside

  psyside
  Rising Star

  25,969
  26,663
  4 Септември 2008
  Зависи од приоритети. Honor има значајно побрз SOC.
   
 5. psyside

  psyside
  Rising Star

  25,969
  26,663
  4 Септември 2008
  Едит, Да бидам јасен, мислев на V30/V30 Pro.
   
Слични теми
 1. TATA_MATA
  Одговори:
  1,661
  Прегледи:
  125,523
 2. darko_989
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  811
 3. Mario.Bog
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  556
 4. UnderMyRules
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  650
 5. nvidia88
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  673
Вчитување...

Сподели

Вчитување...