1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Honor 9x/А1 Тел.

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Boldozer, 24 Февруари 2020.

 1. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,143
  595
  2 ноември 2012
  Планирам во скоро време да обновам договор со А1, и ќе го земам Honor 9x.
  Можам да земам и друг телефон немора тој, не сум сигурен за буџетот кој го имам од а1 така да ако има некој заинтересиран за друг телефон нека ми пише порака ќе проверам цена.

  Телефонот се разбира ќе биде нов неотворен,
  пишете проценка за Honor 9x.
   
Слични теми
 1. IntelAmd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  397
 2. UnderMyRules
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  663
 3. nvidia88
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  686
 4. Spamalot

  Продадено Nov Honor 8X

  Одговори:
  2
  Прегледи:
  519
 5. Motherboard
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  272
Вчитување...

Сподели

Вчитување...