Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Home Assistant

BorisSapphire

On your way to fame
11 ноември 2015
1.095
720
Се извинувам веќе има отворено тема, ќе се префрлам во неа и ќе напишам. Може да се избрише.
 
Последна промена:

pipelin

Practice makes perfect
8 мај 2010
1.873
1.731
aleksandar.mk
pipelin's setup  
OS
Windows 11
Можеби тука има нешто:

или Home Assistant aka Hass.io
но темава е стара.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
45.587
Мислења
945.399
Членови
34.074
Огласи
1.967
Најнов член
colorizedpanda
На врв Дно