• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Hollywood

8 ноември 2007
81
0
dda2568eea5ea61ccb7e9ee5d1a627f9543ec546Hollywood%20Pictures%202%20Covera.jpg


Description:
Publisher:: Kalypso
Developer: :Kalypso
Category: Strategy
Release Date : 12/21/2007
Protection : N/A


System Requirements:
# PIII 700 CPU
# 256MB RAM
# 900MB HD

Sliki:
1t.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.183
Мислења
895.513
Членови
31.918
Огласи
354
Најнов член
Kikirekovi
На врв Дно