• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Hollywood

  • Ја почнал/а темата
  • #1
8 ноември 2007
81
0


Description:
Publisher:: Kalypso
Developer: :Kalypso
Category: Strategy
Release Date : 12/21/2007
Protection : N/A


System Requirements:
# PIII 700 CPU
# 256MB RAM
# 900MB HD

Sliki:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,983
Мислења
854,187
Членови
29,623
Најнов член
Vaporizer
На врв Дно