• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

hmmm

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

snoopy

Intern
14 февруари 2008
5
0
toop vie forumot mi se sviga i se nadam deka ke se snajdam vo nego :bravo: pozz do site
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
893
71
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
:dobredojde: Пријатен престој!
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
mnogu pati premetiv deka se spomnuva moeto ime(nick) - hmmm
dali vo naslov(kako sto e sega) ili vo post... barem neka ima 2 mm => hmm ili poveke od 3... :LOL::LOL::LOL: :)):))
se zezam...
prijaten prestoj
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,638
Членови
29,485
Најнов член
ooooti
На врв Дно