Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Hivetec.mk (продавница за хардвер)

Goran995

Practice makes perfect
16 ноември 2019
1.057
1.753
Скопје
Баш пребарав по форумов, не ми излезе ништо за Hivetec.
Што се овие, кои се овие?


Ми излегоа на рекламиве на Фејсбук, доста имаат followers (веројатно купени, појма немам).
 

Маша

Unstoppable
24 април 2007
942
2.531
Веројатно Влаоски Компани Дооел од Охрид. Кои се што се, охриѓаниве можеби знаат повеќе.
 

JamesKirk

Practice makes perfect
12 февруари 2015
1.474
1.203
Струга
www.facebook.com
JamesKirk's setup  
Processor & Cooler
i3 1215u
Motherboard
Lenovo
Storage
Solidigm P41 Plus 512gb + Samsung QVO 870 1tb
RAM
16GB
Video card
Intel UHD Graphics
Mouse
MSI
Keyboard
MSI
Monitor
Samsung LS24C310EAUXEN
OS
Windows 11 PRO
тууу реков да зирнам...:p
 

Атачменти

  • Screenshot 2023-08-21 171648.jpg
    Screenshot 2023-08-21 171648.jpg
    22,8 KB · Прегледи: 138

wildthingthe

Intern
24 февруари 2017
19
13
Профилите им се купени со се фоловерите, невозможно е 13к фоловерс, а 8-9 лајкој на пост. Ништо повеќе од прекупци, нарачав од кај нив, декларацијата беше Нексио, нешто слично како Гуинзо што беше и замре. Така да.. ќе чекаме што ќе биде.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.792
Мислења
969.387
Членови
35.182
Огласи
2.801
Најнов член
bunce
На врв Дно