1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Hitler's Rant- IТ.COM.MK Верзија

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од Enforcer_, 22 Декември 2013.

 1. xhktw

  xhktw
  Practice makes perfect

  1,148
  1,137
  2 Август 2009
  Хахахахах добааррр, браво :D
   
 2. Tehnologiva

  Tehnologiva
  Practice makes perfect

  1,376
  1,193
  9 Јули 2013
  Машко
 3. tomi

  tomi
  Guru

  9,817
  9,058
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
 4. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,575
  3,513
  11 Декември 2008
  Машко
  Одлично, алал да ти е :D
   
 5. Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,832
  3,947
  5 Јули 2013
  Браво бе дечко, ме изнасмеа,секоја чест! Браво!! :D
   
 6. imperial

  imperial
  V.I.P

  1,410
  2,029
  12 Август 2009
  Машко
  АВИОНЧИЊА!?!?! закон...
   
  На HoLfElDeR и prichina им се допаѓа ова.
 7. skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,080
  3,217
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Одлично видео! Секоја чест! :D
   
 8. Kajsibebraat

  Kajsibebraat
  On your way to fame

  1,437
  859
  1 Април 2012
  Машко
 9. stefan_v

  stefan_v
  On your way to fame

  1,417
  599
  3 Мај 2010
  Машко
 10. D3N1EL

  D3N1EL
  Practice makes perfect

  2,883
  1,453
  10 Август 2010
  Машко
  [​IMG]
   
  На architect му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,832
  3,947
  5 Јули 2013
  Јас сум за(ова како идеја), за пост на годината да се гласа секоја година. Еве оваа година нека е прва и ова нека биде како пример. Ќе има квалитетни постови и во иднина. И да јсе донираат по 100 ден од членовите и за најдобрите 3 постови пример да има некоја награда(се разбира хардвер :D ). Гледам дилерски цени имаат многумина. Па така ќе може или унапред да се одредат наградите или членовите (добитници) да можат да си одлучат што( до сумата која се собрала). А да се собираат средства кога ќе се гласа. Така да ако има некој екстра можеби некој ќе сака да донира екстра...или незнам,предложете како што, има многу варијанти :)
   
  На Boldozer, fuUuUzZzZy, psyside и уште 2 други им се допаѓа ова.
 12. alumen :)

  alumen :)
  On your way to fame

  1,122
  587
  6 Јануари 2012
  Машко
  Хахахаххха, легенд. Ми го напрај денов, браво! :)
   
 13. xhktw

  xhktw
  Practice makes perfect

  1,148
  1,137
  2 Август 2009
  Екстра идеја, и ја размислував за вакво нешто ама заборавив да отворам тема :)
   
 14. G.g.a

  G.g.a
  Intern

  58
  28
  1 Април 2013
  Машко
  Браво царе, ми го разубави денов! :)
   
 15. The_Man

  The_Man
  Unstoppable

  2,341
  2,006
  18 ноември 2009
  Хахаха цар . "ни дали ќе се потам у соба на -20"
  [​IMG]
   
  На architect му/ѝ се допаѓа ова.
 16. hipo

  hipo
  Practice makes perfect

  1,630
  1,408
  27 Јануари 2011
  Машко
  Браво за видеото
   
 17. theMAD

  theMAD
  Practice makes perfect

  1,074
  1,386
  6 Декември 2012
  Машко
  Студент
  hahaha EPIC, odlicno napraveno
   
 18. Aleksandar!

  Aleksandar!
  Gaining Experience

  531
  168
  29 Јули 2010
  Хахаха , очигледно си прател кој што напишал :)
  Одлично не изнасмеа :)
   
  На Costigan_Jr му/ѝ се допаѓа ова.
 19. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,836
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
 20. FrukaZ

  FrukaZ
  Gaining Experience

  312
  361
  16 Август 2013
  Машко
  Фудбал
  Хаха супер ти е видеото !!! :D
   
 21. KireAMD

  KireAMD
  On your way to fame

  244
  877
  29 Август 2011
  Машко
  хахахах браво , стварно браво !
   
 22. krema

  krema
  Professor

  10,007
  9,644
  24 Јуни 2009
  Машко
 23. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  8,148
  4,859
  8 Април 2011
  Машко
  Алал да ти е!Ме изнасмеа!браво за идејата и креацијата.Немам зборови,закон е!
   
 24. StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  4,066
  3,714
  5 Декември 2009
  Машко
  Браво друже, ме насмеа за сите пари! Секоја чест!
  Ми се допаѓаат ваквите замисли. :)
   
 25. pipelin

  pipelin
  On your way to fame

  1,202
  781
  8 Мај 2010
  Машко
Слични теми
 1. Aleks
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,894
 2. D
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,736
 3. DeJaaaN
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,009
 4. psyside
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  927
 5. Pinceta
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,496
Вчитување...

Сподели

Вчитување...