• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

High !

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
Здраво на сите. Веќе подолго време бев одсутен од форумов, но пак сум тука.
Гледам дека форумов веќе ја надминал бројката од 1000 корисници - мило ми е, а и гледам дека сум пропуштил околу 11 - 12000 нови мислења од моето последно присутство на форумов :zbunet:
Уфф... ме чека напорна работа :( ќе треба добро да ги разлистам сите нови мислења, па да се вклучам во некоја дискусија и да дадам свое мислење.
Се читаме за неколку дена (или можеби и недели) ;)
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Здраво на сите. Веќе подолго време бев одсутен од форумов, но пак сум тука.
Гледам дека форумов веќе ја надминал бројката од 1000 корисници - мило ми е, а и гледам дека сум пропуштил околу 11 - 12000 нови мислења од моето последно присутство на форумов :zbunet:
Уфф... ме чека напорна работа :( ќе треба добро да ги разлистам сите нови мислења, па да се вклучам во некоја дискусија и да дадам свое мислење.
Се читаме за неколку дена (или можеби и недели) ;)
Само една мала исправка. Во насловот на Темата доколку сакаш да кажеш „Здраво“, тогаш напиши "Hi". Ова "High" во превод значи „високо“.:bravo::bravo:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #12

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
Само една мала исправка. Во насловот на Темата доколку сакаш да кажеш „Здраво“, тогаш напиши "Hi". Ова "High" во превод значи „високо“.:bravo::bravo:
Ха Ха... Абе другар во ред е тоа што го кажуваш, само мислам дека нема потреба од исправка, мене тоа и ми беше целта. Сепак се надевам дека знаеш дека High и Hi исто се читаат и дека High има и друго значење освен високо ;) Не дека незнам како треба да напишам за здраво... ова со High беше само една мала заебанција. Ај поздрав ;)
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Ха Ха... Абе другар во ред е тоа што го кажуваш, само мислам дека нема потреба од исправка, мене тоа и ми беше целта. Сепак се надевам дека знаеш дека High и Hi исто се читаат и дека High има и друго значење освен високо ;) Не дека незнам како треба да напишам за здраво... ова со High беше само една мала заебанција. Ај поздрав ;)
Sorry dude! :nazdravje:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,543
Мислења
859,055
Членови
29,942
Најнов член
taurusmk
На врв Дно