• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

High End LG монитори

 • Ја почнал/а темата
 • #1

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Продавам 3 high-end монитори донесени од странство:

1) LG 32UL950 / 32" 4K Nano IPS HDR користен 2 часа, комплет пакување = 32000 денари
2) LG 32UL750 / 32" 4K VA HDR користен неколку часа, комплет пакување = 20000 денари
3) LG 27GL850 27" 1440p Nano IPS 144Hz 1ms со дефект: не работи една HDMI и DP, функционира со еден HDMI приклучок на 100Hz, комплет пакување = 15000 денари

075 437-061, Кирил
Цените се фиксни
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Rezerviran pod 3)
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Rezerviran i pod 1). Ostanat pod 2)
 
 • Ја почнал/а темата
 • #4

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
 • Ја почнал/а темата
 • #5

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба додавам два монитори LG 49WL95C и LG 32UD99 користени по мал број на часови. На продажба:

LG 49WL95C 49" Dual QHD Curved IPS HDR 10 = 48000 денари
LG 32UD99 4K HDR 10 IPS = 30000 денари
LG 32UL750 / 32" 4K VA HDR 600 = 19000 денари

Сите монитори се користени многу малку часови и доаѓаат со оригиналното пакување.

Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
 • Ја почнал/а темата
 • #6

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
 • Ја почнал/а темата
 • #7

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,874
15,225
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Продадени 49WL95C и 32UD99. Резервиран 32UL750.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,679
Мислења
830,399
Членови
28,684
Најнов член
Doroti
На врв Дно