1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

HID Keyboard Device

Дискусија во форумот 'Драјвери' започната од AleksandarBR8, 29 Мај 2015.

 1. AleksandarBR8

  AleksandarBR8
  Gaining Experience

  168
  135
  8 Февруари 2015
  Машко
  поздрав, имам некаков проблем, прв пат се соочувам со проблемов, тастатурата си работеше се нормално и ми снема струја, кога дојде палам глеам нешто не работи, кога сум во Bios, ди работи де нормално но кога сум во Desktop работат копчињата само за глас/стоп.. некој да не знае што е фрката?
  благодарам однапред.
   
 2. andersonspace

  andersonspace
  Intern

  39
  3
  14 Јануари 2017
  Женско
  корумпирани фаилови. пробај да го реинсталираш драјверот. инаку многу време наназад мене многу копчиња не ми функционираат, пробав се но ништо. имаше една веб страница која што правеше проверка онлаин, и потоа тастерот работеше супер. но сега не можам да ја најдам таа веб страна.
   
 3. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,574
  6,361
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Не си задоцнил/а многу, само две години и некој месец. Смени си ја тастатурата, таа или работи целосно или не работи воопшто.
   
  На FLEGMA му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Chris
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,011
 2. everest
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,185
 3. ivana2011
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  559
 4. Глупав
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  944
 5. Oktar
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  669
Вчитување...

Сподели

Вчитување...