• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

HI5

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,268
28,568
kalco.ru
Znae li nekoj kako mozam da si izbrisam hi5 accaunt? ama da go izbrisam skros da go nema a ne samo cancel da mu napravam?
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Хмм, па контактирај со администраторите на HI5 и нека ти го избришат акаунтот.
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
pa vo gorniot desen agol neli ima Account, vleguvas tamu i ponatamu vo dolniot desen kos ima Cancel my account. Pa mislam deka na toj nacin moze da se otkacis od hi5. A za skroz da te snema, e ne znam,,,,,
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
http://server.iad.liveperson.net/hc...sc=34&sf=101133&documentid=327186&action=view

eve samoto kazuva:
Код:
We're sorry to hear that you are leaving hi5. To delete or 
cancel your account, log in at http://www.hi5.com. Once you are 
logged in, click "Account" at the top right corner of any hi5 page.
 At the bottom of the Account page, click the 
"Cancel My Account" link. Enter your email address and password 
and click the "Cancel my account" button. Once canceled, 
your profile is removed and you will no longer receive email 
from hi5 or messages from other hi5 
members.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,755
Мислења
849,929
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно