• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

HI5

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
:bravo: Epa vaka za site sto neznaat HI5 e eden portal za pravenje svoj sajt.Mozes da stavas sliki,Prijateli,Komentari i mnogu dr raboti.Za site sto ne go posetile posetete go na (www.hi5.com). Onie sto imaat svoj profil na hi5 neka kazat tuka.Pa da gi vidime.Ovoj portal e slicen kako macedonskiot www.prijateli.com.mk samo sto ima poveke opcii.
Pa pisete.:bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,678
Мислења
862,171
Членови
30,037
Најнов член
miki11
На врв Дно