• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Hi

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

darkwarrior

Intern
22 јули 2007
45
1
Zdravo nov sim ovdeka vo forumot za prv pogled mnogu mi se dopadna inaku sum ucenik i mnogu me interesira IT tehnologijata i se drugo okolu mobulnite i kompjuterite zatoa sto bez niv ne mozam da ziveam. :muahaha: :bravo: :LOL:
 

D

Администратор
31 март 2007
3,307
2,028
www.iwmnetwork.com
Можеш да живееш ама ај да не навлегуваме у таа тема... :)
ј/к

Добредојде на форумот и enjoy. :bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,536
Мислења
858,918
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно