Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Hi

Статус
Затворена за нови мислења.

darkwarrior

Intern
22 јули 2007
45
1
Zdravo nov sim ovdeka vo forumot za prv pogled mnogu mi se dopadna inaku sum ucenik i mnogu me interesira IT tehnologijata i se drugo okolu mobulnite i kompjuterite zatoa sto bez niv ne mozam da ziveam. :muahaha: :bravo: :LOL:
 

D

Администратор
31 март 2007
3.915
3.993
www.iwmnetwork.com
Можеш да живееш ама ај да не навлегуваме у таа тема... :)
ј/к

Добредојде на форумот и enjoy. :bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.217
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно