• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Hi

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Drakso

Intern
22 октомври 2008
39
0
Здраво ја сум Драган од скопје и сум Computer Addict :D и тоа
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
:dobredojde: и имај пријатен престој на форумот.
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Добредојде на форумов,имај пријатен престој,прочитај ги правилата,и уживај :))
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,440
1,212
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
:dobredojde:
 

James

Intern
8 јули 2008
336
13
:dobredojde: Скоро сите тука се зависници, си го одбрал вистинското место :bravoska:
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Драганеееееее!
Кажи ми кој ти дозволи да се регистрираш?
Сат че те банувам :p

Редно време беше да се ставиш и ти.
386ka will be happy to hear this :)
 

Bam1

Intern
10 септември 2008
105
1
dobredojde na forumot, sto si cekal do sega. Jas kako relativno nov clen da ti kazam deka ovde imas super domakini so siroki srca i zelba da ti pomognat:bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,214
Мислења
858,236
Членови
29,734
Најнов член
Анита Јан
На врв Дно