1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

hi world

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од puler, 21 Јуни 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. puler

  puler
  Intern

  124
  25
  21 Јуни 2008
  Zdr

  Se vikam Mario od Strumica sum momentalno u Sofia na fax, ucam Arhitektura 1 god. Se zanimavam so graficki dizajn podetalno -logo i interface dizajn u posledno vreme isto taka beh owner na web strana za photoshop tutorials tva e i glavnata pricina zaso se zaclenih tuka oti gledam ima luge so gi vlece grafikata taka da jas imam nuzda da naucam 3D dizajn a gledam oti ima nekoj so se razbirat tuka i da se nadevam oti ke bidat od polza fala unapred :p a vie mos imate nuzda od mene pa so sigurnost ke vi pomognam ;P okej da ne ga vrtame nogo rabotata da se nadevam oti ke imam nekoja polza od tuka. ciao
   
 2. hmmm

  hmmm
  Gaining Experience

  1,242
  81
  30 ноември 2007
  Добредојде :bravo:
   
 3. LiquidWorm

  LiquidWorm
  Администратор

  2,667
  183
  26 Март 2007
 4. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
 5. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,836
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Добредојде.
  btw. Овај струмичкиов екстра е..:))
   
 6. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,717
  218
  27 oктомври 2007
  Машко
  Welcome to the world of IT. RTFR
   
 7. elite hacker

  elite hacker
  Intern

  71
  0
  20 Јуни 2008
 8. Psychoo

  Psychoo
  Intern

  374
  7
  1 Мај 2008
  Машко
 9. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  90
  21 Мај 2007
  Добредојде на форумов. Имај пријатен престој. Сигурно ќе научиш нешто ново од форумов а и ние нешто од тебе.
   
 10. Blagojce

  Blagojce
  Gaining Experience

  887
  65
  26 Декември 2007
  Машко
  Програмер
 11. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  :Dobredojde: и уживај во престојот
   
 12. AMD_fan

  AMD_fan
  Certified IT Addict

  3,646
  137
  10 ноември 2007
  Машко
  Здраво Марио и добредојде на нашиот форум. Сигурен сум дека ќе уживаш тука. :)
   
 13. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,259
  300
  1 Мај 2008
  Oo добредојде брате! Пријатен престој :)
   
 14. Stane

  Stane
  Gaining Experience

  2,497
  75
  4 oктомври 2007
  Добредојде Марио.
   
 15. goodboy

  goodboy
  Intern

  849
  21
  12 Јануари 2008
  dobredojde !!!!!!!!!!
   
 16. super_hacker

  super_hacker
  Баниран/a

  1,333
  68
  2 Април 2008
 17. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  Welcome.еве уште еден кој сака да научи 3D дизајн,ако ти треба каква и да било помош кажи,барем во 3D дизајн можам да ти помогнам.
   
Слични теми
 1. StarBuck
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  3,934
 2. HijackHacker
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  3,491
 3. Branchez
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,367
 4. Arabian
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  698
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...