• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Hi, my name is Гоце and I'm an alcoholic:)

Статус
Затворена за нови мислења.

Gdsgn

Intern
23 септември 2007
97
21
Епа гледам дека секој нов член отвара тема, па помислив дека тоа е финтата. Епа да јас сум Гоце, така ме викаат и така се потпишувам:LOL: иначе доколку има некој тука од кајгана форумот јас сум точкест:):)
И да ќе заборавев,, ќе бидам скоро најактивен во Графика подфорумот...чепкам фотошоп и дигитталки:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.153
Мислења
894.615
Членови
31.869
Огласи
334
Најнов член
hikagenius
На врв Дно