• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Hi, my name is Гоце and I'm an alcoholic:)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Gdsgn

Intern
23 септември 2007
97
21
Епа гледам дека секој нов член отвара тема, па помислив дека тоа е финтата. Епа да јас сум Гоце, така ме викаат и така се потпишувам:LOL: иначе доколку има некој тука од кајгана форумот јас сум точкест:):)
И да ќе заборавев,, ќе бидам скоро најактивен во Графика подфорумот...чепкам фотошоп и дигитталки:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,003
Мислења
854,528
Членови
29,635
Најнов член
darkotolev
На врв Дно