1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Henlo Frens

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од eXecutex, 22 Јуни 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. eXecutex

  eXecutex
  Intern

  2
  0
  13 Август 2013
  Машко
  3D Artist
  Pozdrav pipl... Long time no talk. :)
   
 2. SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,480
  4,258
  23 Јуни 2015
  Машко
  Поздрав и до тебе...и говори македонски, а не сленгови. Тенкју
   
 3. Boco1987

  Boco1987
  Gaining Experience

  102
  68
  25 Март 2017
  Машко
 4. eXecutex

  eXecutex
  Intern

  2
  0
  13 Август 2013
  Машко
  3D Artist
  Dobro ve najdov... Se izvinuvam, no za zal makedonskata poddrska mi e totalno otkornata od sistemot.
   
 5. damil

  damil
  Gaining Experience

  564
  471
  2 Јануари 2015
  Машко
  Не е страшно, има туторијали на нет, може и некој од членовите да ти помогне за инсталација. Мене еден другар ми ја правеше, па не можеше да ја инсталира и на крај братучедот на комшијата успеа, он е хакер ги знае тие работи.
   
  goran_oh, SiPy` и на Tozo8 им се допаѓа ова.
 6. krema

  krema
  Professor

  8,735
  8,468
  24 Јуни 2009
  Машко
  Welcome to the club :D
   
  На eXecutex му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...