• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Help!:)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Can4sta

Баниран/a
19 јануари 2008
308
317
Moze li nekoj da Mi kaze kade ili na koe mesto moze da se stampa Paketiranje Za paket znaci Ako moze da mi kaze nekoj nekoe Mesto vo Skopje ili bilo kade vo Makedonija da se stampa paketiranje Pozzz ITNOOO
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,199
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно