• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Help za Password Lock

  • Ја почнал/а темата
  • #1

jasmine

Intern
6 март 2008
1
0
ne se razbiram vo forumi ic.
ama znam deka imam Folder Lock i toa neregistrirana verzija, i mi treba nekoj da mi kaze kako da go obijam passwordot zatoa sto go zaboraviv i ne mozam da gi izvadam fajlovite!!!:lut2::lut2::lut2::lut2::lut2::plachko2::plachko2:
vi blagodaram mnogu!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,807
Мислења
850,878
Членови
29,494
Најнов член
Nikimoler
На врв Дно