• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Help za Mambo

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Па SMF и phpBB можеш да ги интегрираш на Мамбо ,а за превод види го ова,или пак сам преведи си го :))
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,569
Мислења
823,611
Членови
28,075
Најнов член
GGPPkorcula
На врв Дно