• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Help! Mi treba nekoj program izraboten vo C#!

Статус
Затворена за нови мислења.

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Тука можеме да ти помогнеме ако ти почнеш со изработка на програмата и ако заглавиш некаде. А вака ти бараш некој целосно да ти го изработи и да ти го прати на меил.:rolleyes: Мислам..... не е ова компанија за изработка на софтвер по порачка. А и да се обратиш во таква фирма сигурно ќе ти наплатат за изработката. Ајде ти започни и сигурен сум ако заглавиш некој од тука ќе ти помогне. Поздрав!:bravo:
 

filipvselena

Gaining Experience
7 април 2007
2,809
82
Пред се на овој форум може да ти понуди подршка и помош ако некаде заглавиш а не ние да ти ја пишуваме задачата
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Во последно време зачестија вакви постови,(постови каде се бара цела задача да ја изработи некој), па би ги замолил администраторите да направат нешто во врска со ова.
ЕДИТ: Знам дека ова е оф топик но да не отварам тема.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,672
Мислења
862,062
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно