• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Help Desk Administrator [до 22 јуни, 2008]

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
2,997
510
www.ibiz.mk
град има само за скопје
во канцеларија ли се работи или може од дома

малку повеќе во какви услови се работи
колку вработени има компанијата
колку се плака
осигурување може ли студенти ets.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
Vo skopje se kancelariite se raboti vo kancelarija, ima ubavi uslovi, drugite informacii mozes da gi dobies ako ispratis CV i ako te povikaat na testiranje ili intervju.
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
2,997
510
www.ibiz.mk
ке почекам да бидам барем почеток/средина на 4та година

а до тогаш freelancer
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,529
Мислења
822,687
Членови
28,052
Најнов член
Ttifun
На врв Дно