• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Heloo

Статус
Затворена за нови мислења.

LiquidWorm

Администратор
26 март 2007
2,673
191
www.zeroscience.mk
Здраво Филип...прочитај ги правилата пред да почнеш да постираш веќе ти избришав еден пост а 2 ти споив така да...без непотребни постови и имај убав престој ;)
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Добредојде!! :bravo:
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Здраво Филип. Ти посакувам пријатен престој на форумов. :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,712
Мислења
849,199
Членови
29,439
Најнов член
magicdadi
На врв Дно