• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Hello

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

martinivs

Intern
30 октомври 2020
4
14
Здраво на сите!

На прв поглед гледам дека станува збор за одличен и супер организиран форум со јасно дефинирани правила што е неизбежно за успех :)

Се читаме во другите теми.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,652
Мислења
822,537
Членови
28,294
Најнов член
silverCM
На врв Дно