1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Hello

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од Venom46, 16 Јули 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Venom46

  Venom46
  Intern

  43
  12
  12 Јуни 2018
  Машко
  Здраво на сите :)
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,413
  25,087
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде. Плиз прочитај правила и придржувај се до истите . Што не е јасно прашај ;)
   
 3. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,309
  900
  3 Декември 2008
  Машко
  Добредојде и имај пријатен престој.
   
 4. krema

  krema
  Professor

  9,492
  9,188
  24 Јуни 2009
  Машко
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...