• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

hello

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
K

Kosta

Гостин
Здраво на сите јас сум ново членче на IT и ве поздравувам на сите :rolleyes:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5
M

Mr.Alien

Гостин
Добре дојде, добро не најде!
Не заборавај да ги прочиташ правилата...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,372
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно