1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

hearthstone tips and tricks

Дискусија во форумот 'Игри' започната од kjosmofon, 5 ноември 2014.

 1. eX3v1l

  eX3v1l
  On your way to fame

  1,112
  675
  2 Мај 2011
  Кај мене имаше некој упдејт пред 20-30 мин, ама сега се си работи нормално.
   
 2. dramallama

  dramallama
  Gaining Experience

  366
  259
  24 Јануари 2013
  Машко
  Изглеа на iOS имаше неки проблем, сеа е ок. Фала у секој случај.
   
 3. Snaga

  Snaga
  Intern

  13
  7
  2 Јануари 2015
  Машко
  Игра некој? Сте за да плеснеме некоја партија? :)
   
 4. gego

  gego
  Gaining Experience

  252
  264
  6 Декември 2009
  Машко
  Телекомуникациски Техничар
  Јас играм. Hикот ми e Fanatic
   
 5. kjosmofon

  kjosmofon
  Баниран/a

  3,742
  5,709
  7 oктомври 2011
  kalfa
  многу јака карта ми се падна vddvd.png
   
  На Војвода, mviktors, SmartGuru и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. SmartGuru

  SmartGuru
  Gaining Experience

  350
  334
  27 Јануари 2013
  Машко
  Junior Ruby on Rails Developer
  On topic, интересно е како за секој пач мораш да ја симнуваш ЦЕЛАТА игра. GG Blizzard, станавте ептен мрзливи!
   
 7. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,587
  1,693
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC

Сподели

Вчитување...