Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Headsets JBL Tune500 + ROG Strix GO 2.4

Статус
Затворена за нови мислења.

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
3.168
5.178
Битола
Rikimaru додаде нов оглас:

Headsets JBL Tune500 + ROG Strix GO 2.4 - 1 ден.

Здраво дечки,

Се продаваат два хедсета:

1. Стандард жичен JBL Tune500 (Pure Bass)
2. Гејмерски безжичен ROG STRIX GO 2.4

Првиот (JBL) е тотално нов и неотворен купен пред 4 дена од Анхоч (12.02.2024)
Вториот (ROG STRIX) е користен и има две оштетувања: расипано е ЕДНОТО од ДВЕТЕ микрофончиња (detachable-от) и напукнат е од страната каде е залепен како што се гледа на сликата. Тоа настрана, хедсетот е исправен.

Првиот нов е 1,890 ден. и го продавам за 1,500 ден.
[URL...

Видете го целиот оглас...
 

Rikimaru

Даскал
26 март 2016
3.168
5.178
Битола
Up. Крајна цена 1.000 ден. Нов е 1.900 скоро дупло поефтин. Неотворен со гаранција 1на година.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.142
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно