Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Headphones Stand

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
244
708
Skopje
Последна промена:

Rilind

professional curtain replacer
26 февруари 2019
392
586
Vanad е многу добар ради тоа што има и bungee, т.е место за кај да го ставаш кабелот ако користиш жичан маус да не ти седи на маса да ти смета, и поубав е. А другиот има и аудио излези. Ја би зел Ванад за мене пошто не ми требат излезите.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.343
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно