• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

HDD WD blue 4tb x5kom & Toshiba P300 4tb x5kom

  • Ја почнал/а темата
  • #1

no_retreat

Gaining Experience
22 јануари 2011
88
66
Се продаават вкупно 10 Дискови од 4tb,
5ком WD blue и 5ком Toshiba p300

Дисковите се нови неотпакувани и подлежат под локална гаранција од премиум компјутери Скопје.


Цена за сите 10 - 61000ден
Цена за 1 - 6500ден
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,435
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно