1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено HDD Seagate Barracuda 4TB 7200RPM 3.5"

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 8 ноември 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,415
  10,978
  23 Јануари 2008
  Манга
  Купен во средина на 2016, многу малку користен(помалку од година по неколку часа неделно) за читање на филмови и музика во HTPC. Не сум сигурен дали има гаранција сеуште(ќе проверам деновиве), комплетно исправен без никаков проблем:
  HDD 4TB Seagate

  Цена, фиксна: 6000 ден.
  075 437-061, Кирил
   
  На bxxxn и Boldozer им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,415
  10,978
  23 Јануари 2008
  Манга
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,415
  10,978
  23 Јануари 2008
  Манга
  може замена за lga 1150 cpu core i5 ili i7
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,415
  10,978
  23 Јануари 2008
  Манга
 5. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  283
  173
  5 Февруари 2016
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,415
  10,978
  23 Јануари 2008
  Манга
  ne stignav da proveram :) utre zdravje.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...