• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

HDD 8TB Seagate

nashio

On your way to fame
14 јануари 2011
641
794
Bitola
www.zdravkovski.com
nashio's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 7 1700 3.8GHz & DeepCool IceWind Pro
Motherboard
B350 Gaming Plus
Storage
256 SSD EVO
PSU
EVGA Bronze 600
RAM
Ripjaws V DDR4-3000 64GB
Video card
Radeon RX 580
Case
DeepCool
Mouse
MX Master
Keyboard
G.SKILL KM570 MX
Audio
Wharfedale Diamond 8.1 Pro Active
Monitor
Dell UP2716D, Dell U2414H
OS
Windows 10
резервирај 1, ти пишав ПП
 

BESKO

Gaining Experience
9 јуни 2015
204
255
Се додават уште 5 Комада , Користени само недела дена додека ги плотирав .

Цена : 12000 Денари
 

BESKO

Gaining Experience
9 јуни 2015
204
255
Остана само 3 Користени недела дена

Финална цена : 160€ Парче

На продажба до утре вечер
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44,069
Мислења
871,240
Членови
30,405
Најнов член
FenomenX
На врв Дно