• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

HDD 8TB Seagate

nashio

On your way to fame
14 јануари 2011
606
742
Bitola
www.zdravkovski.com
nashio's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 7 1700 3.8GHz & DeepCool IceWind Pro
Motherboard
B350 Gaming Plus
Storage
256 SSD EVO
PSU
EVGA Bronze 600
RAM
Ripjaws V DDR4-3000 64GB
Video card
Radeon RX 580
Case
DeepCool
Mouse
MX Master
Keyboard
G.SKILL KM570 MX
Audio
Wharfedale Diamond 8.1 Pro Active
Monitor
Dell UP2716D, Dell U2414H
OS
Windows 10
резервирај 1, ти пишав ПП
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

BESKO

Gaining Experience
9 јуни 2015
200
252
Се додават уште 5 Комада , Користени само недела дена додека ги плотирав .

Цена : 12000 Денари
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

BESKO

Gaining Experience
9 јуни 2015
200
252
НЕОТПАКУВАНИ : 12000 ДЕНАРИ

ПЛОТИРАНИ : 11000 ДЕНАРИ

ФИКСНИ ЦЕНИ
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

BESKO

Gaining Experience
9 јуни 2015
200
252
НОВИ И ПОСЛЕДНИ ЦЕНИ

10500 - КОРИСТЕНИ

11500 - НЕОТПАКУВАНИ
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

BESKO

Gaining Experience
9 јуни 2015
200
252
Остана само 3 Користени недела дена

Финална цена : 160€ Парче

На продажба до утре вечер
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,913
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно