Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

HDD 5.25" Bay

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3.569
4.432
Писти Охту
Здраво дечки,

Дали некој имал досега од некаде од нашава напатена македонија, уредот од насловот? потребно ми е за еден хард од 2ТБ за хот свап на десктопот. ако знае некој или има инфо кај може од тука да се набави и ако може да постави некој линк, би било супер :)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.088
Мислења
955.121
Членови
34.493
Огласи
2.303
Најнов член
tonipeder
На врв Дно