Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

HDD 2X160GB, 250GB, 250GB, 320GB, 1TB, HP SERVER 1TB

Статус
Затворена за нови мислења.

Стефан_Т

Gaining Experience
22 јули 2017
52
92
Стефан_Т додаде нов оглас:

HDD 2X160GB, 250GB, 250GB, 320GB, 1TB, HP SERVER 1TB - Проценка

Продавам хард дискови

1. 2х Western Digital WD1600AAJS 160GB
2. 1x Western Digital WD2500JS 250GB - Отворен, работи
3. 1x HITACHI Deskstar HDT725032VLA360 320GB
4. 1x Seagate Barracuda 7200.10 250GB
350 денари парче, 1500 сите топтан

5. 1x TOSHIBA MQ01ABD100 1TB - 1500 Денари
6. 1х HP MM1000GBKAL - 5000 Денари

Погледнете го атачментот 119333Погледнете го атачментот 119334Погледнете го атачментот 119335Погледнете го атачментот 119336

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.178
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно