1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

HD5850, Biostar G41+E8400

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mario.Bog, 28 Февруари 2020.

 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  970
  508
  15 Декември 2013
  Машко
  Продавам графичка Sapphire HD5850 1gb gddr5 и комбо Biostar G41+E8400 со ново кулерче.

  Цена за графичката 1000 денари, цена за комбото 1000 денари, цена за се комплет 1800.

  IMG_20200227_235028.jpg Brand-New-Sapphire-ATI-Radeon-HD-5850-HD5850-Graphics-Card.jpg
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,216
  4,666
  4 ноември 2013
  Машко
  Резервирај ја графичката.
   
  На Mario.Bog му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  970
  508
  15 Декември 2013
  Машко
  За тебе брат знаеш дека нема проблем :D
  П.С резервирана :D
   
  На HardCorec му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,216
  4,666
  4 ноември 2013
  Машко
  Абе дете златно си ти :D
  Пуштај ја утре.
   
  На Mario.Bog му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Mario.Bog

  Mario.Bog
  On your way to fame

  970
  508
  15 Декември 2013
  Машко
  Се е продадено, клуч
   

Сподели

Вчитување...